Дослідження роботи системи передпускового підігріву і прискореного прогріву з тепловим акумулятором для двигунів внутрішнього згорання стаціонарних і мобільних машин будівельної галузі

Ескіз недоступний
Дата
2011
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
Наведено результати розрахунково-експериментальних досліджень елементів системи регулювання температури охолоджуючої рідини при передпускового підігріву і прискореному прогріві з тепловим акумулятором в процесі використання теплоти відпрацьованих газів ДВЗ стаціонарних і мобільних машин будівельної галузі. Дослідження проводились з використанням установок, розроблених авторами. Наведено схеми системи регулювання температури з тепловим акумулятором і установки для його дослідження.
Опис
Ключові слова
система регулювання температури, ДВЗ, система охолодження, тепловий акумулятор, відпрацьовані гази
Бібліографічний опис
Дослідження роботи системи передпускового підігріву і прискореного прогріву з тепловим акумулятором для двигунів внутрішнього згорання стаціонарних і мобільних машин будівельної галузі / І. В. Грицук, Ю. В. Прилепський, І. Ф. Рибалко [та ін.] // Техніка будівництва : наук.-техн. журн. / Київ. нац. ун-т буд-ва та архітектури ; відп. ред. І. І. Назаренко. - Київ, 2011. - Вип. 27. - С. 4 - 10. - Бібліогр. : 11 назв.
Зібрання