Застосування прикладної фотограмметрії при відновленні Успенського собору Києво-Печерської лаври

Ескіз

Дата

2013

Автори

Катушков, Володимир Олексійович
Граужис, О. О.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Про можливості прикладної фотограмметрії при обробленні архівних знімків з невідомими елементами орієнтування, для визначення розмірів і висот Успенського собору Києво-Печерської лаври, знищеному в 1941 році. За роботами архітекторів - реставраторів та фотограмметристів в 2000 році собор відновлений. У статті наведені багатофакторні моделі, що оцінюють вплив рівня дефектів на техніко-економічні показники ремонту досліджуваних покрівель. Визначено області раціонального застосування різних технологій в залежності від рівня дефектів у пошкоджень покрівлі.

Опис

Ключові слова

кафедра геоінформатики і фотограмметрії, рівень дефектів та пошкоджень, моделі вартості і трудомісткості ремонту, рівняння регресії, область раціонального ремонту, level of defects and damages, the cost model and the complexity of repair, the regression equation, area efficient repair

Бібліографічний опис

Катушков В. О. Застосування прикладної фотограмметрії при відновленні Успенського собору Києво-Печерської лаври / О. В. Катушков, О. О. Граужис // Містобудування та територіальне планування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; відп. ред. М. М. Осєтрін. - Київ : КНУБА, 2013. – Вип. 48. - С. 201 - 212. - Бібліогр. : 4 назви.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset