Монтаж багатоповерхового житлового будинку: методичні рекомендації до проведення практичних занять та виконання курсового проєкту з дисципліни «Технологія зведення будівель і споруд» для здобувачів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія»

Ескіз

Дата

2022

Автори

Шпакова, Ганна Валентинівна
Чебанов, С. Л.
Глущенко, Ірина Вікторівна

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Розглянуто технологію монтажу багатоповерхового каркасно-панельного житлового будинку, викладено методику проєктування, наведені довідкові і нормативні дані, ілюстрації і таблиці, що необхідні для розробки курсового та дипломного проєктів. Призначено для здобувачів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» для практичного використання в курсових та дипломному проєктах при розробці технологічних рішень, пов’язаних з монтажем конструкцій багатоповерхових каркасно-панельних будівель.

Опис

Видається в авторській редакції.

Ключові слова

будинки житлові, будинки багатоповерхові, монтаж будинків, кафедра будівельних технологій

Бібліографічний опис

Монтаж багатоповерхового житлового будинку : методичні рекомендації до проведення практичних занять та виконання курсового проєкту з дисципліни «Технологія зведення будівель і споруд» : для здобувачів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; укладачі : Г. В. Шпакова, Т. Л. Чебанов, І. В. Глущенко. – Київ : КНУБА, 2022. – 56 с. - Бібліогр. : с. 41.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset