Боротьба з корозією металів екологічно чистими засобами і технологіями

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2014
Автори
Висоцька, Л. М.
Савенко, В. І.
Савенко, С. С.
Фіалко, Н. М.
Фаренюк, Г. Г.
Кислюк, Д. Я.
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
Корозія приводить до мільярдних збитків щорічно, які полягають у виведенні з ладу виробів і машин з металу, а також у витратах по захисту і відновленню металевих виробів. Дослідження процесів корозії дає основу стверджувати, що надійний захист від корозії це в першу чергу правильна підготовка поверхні і тільки потім якісний шар герметиків, фарб або інших типів покриття. Екологічно чиста речовина рослинного походження запатентована і випробувана з назвою «Консервант-модифікатор перетворювач-ґрунт іржі «КОНТРАСТ» є ефективним засобом блокування джерел (іржавіння) корозії і підготовки поверхонь до захисних покриттів.
Опис
Ключові слова
кафедра організації та управління будівництвом, КОНТРАСТ, корозія, ржа, захисні покриття, екологія, CONTRAST, corrosion, blight, sheeting, ecology
Бібліографічний опис
Боротьба з корозією металів екологічно чистими засобами і технологіями / Л. М. Висоцька, В. І. Савенко, С. С. Савенко [та ін.] // Містобудування та територіальне планування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; гол. ред. М. М. Осєтрін. - Київ : КНУБА, 2014. - Вип. 54. - С. 100-108. - Бібліогр. : 4 назви.
Зібрання