Боротьба з корозією металів екологічно чистими засобами і технологіями

Ескіз

Дата

2014

Автори

Висоцька, Л. М.
Савенко, В. І.
Савенко, С. С.
Фіалко, Н. М.
Фаренюк, Г. Г.
Кислюк, Д. Я.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Корозія приводить до мільярдних збитків щорічно, які полягають у виведенні з ладу виробів і машин з металу, а також у витратах по захисту і відновленню металевих виробів. Дослідження процесів корозії дає основу стверджувати, що надійний захист від корозії це в першу чергу правильна підготовка поверхні і тільки потім якісний шар герметиків, фарб або інших типів покриття. Екологічно чиста речовина рослинного походження запатентована і випробувана з назвою «Консервант-модифікатор перетворювач-ґрунт іржі «КОНТРАСТ» є ефективним засобом блокування джерел (іржавіння) корозії і підготовки поверхонь до захисних покриттів.

Опис

Ключові слова

кафедра організації та управління будівництвом, КОНТРАСТ, корозія, ржа, захисні покриття, екологія, CONTRAST, corrosion, blight, sheeting, ecology

Бібліографічний опис

Боротьба з корозією металів екологічно чистими засобами і технологіями / Л. М. Висоцька, В. І. Савенко, С. С. Савенко [та ін.] // Містобудування та територіальне планування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; гол. ред. М. М. Осєтрін. - Київ : КНУБА, 2014. - Вип. 54. - С. 100-108. - Бібліогр. : 4 назви.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced