Боротьба з корозією металів екологічно чистими засобами і технологіями

Ескіз недоступний
Дата
2014
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
Корозія приводить до мільярдних збитків щорічно, які полягають у виведенні з ладу виробів і машин з металу, а також у витратах по захисту і відновленню металевих виробів. Дослідження процесів корозії дає основу стверджувати, що надійний захист від корозії це в першу чергу правильна підготовка поверхні і тільки потім якісний шар герметиків, фарб або інших типів покриття. Екологічно чиста речовина рослинного походження запатентована і випробувана з назвою «Консервант-модифікатор перетворювач-ґрунт іржі «КОНТРАСТ» є ефективним засобом блокування джерел (іржавіння) корозії і підготовки поверхонь до захисних покриттів.
Опис
Ключові слова
кафедра організації та управління будівництвом, КОНТРАСТ, корозія, ржа, захисні покриття, екологія, CONTRAST, corrosion, blight, sheeting, ecology
Бібліографічний опис
Боротьба з корозією металів екологічно чистими засобами і технологіями / Л. М. Висоцька, В. І. Савенко, С. С. Савенко [та ін.] // Містобудування та територіальне планування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; гол. ред. М. М. Осєтрін. - Київ : КНУБА, 2014. - Вип. 54. - С. 100-108. - Бібліогр. : 4 назви.
Зібрання