Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Порівняння характеру руйнування шаруватих сталефібробетонних плит
    (КНУБА, 2010) Глагола, І. І.
    В статті розглядається характер руйнування одношарових та шаруватих сталефібробетонних плит. Наведені результати експериментальних досліджень та проведений аналіз міцності, тріщиностійкості та ширини розкриття тріщин шаруватих сталефібробетонних плит у порівнянні з залізобетонними та бетонними зразками.
  • Документ
    Теорія і практика створення бетоноформувальних агрегатів (БФА)
    (КНУБА, 2014) Гарнець, Володимир; Човнюк, Юрій; Зайченко, Стефан; Шаленко, Вадим; Приходько, Ярослав
    Одним із провідних науково - практичних напрямків роботи кафедри ««Машини і обладнання технологічних процесів» і, в подальшому, кафедри « Основ професійного навчання» КНУБА було і залишається дослідження, проектування, розроблення і втілення бетоноформувальних агрегатів (БФА).
  • Документ
    Технологія зведення монолітних багатоповерхових будівель і перспективи її розвитку
    (КНУБА, 2013) Тонкачеєв, Г. Н.; Шарапа, С. П.; Клис, М. В.
    Запропоновано аналіз варіантів опалубних систем, що використовуються для зведення багатоповерхових будівель. Визначено області раціонального застосування кожного варіанту. Проведено порівняння техніко-економічних показників систем.
  • Документ
    Визначення напружень і деформацій залізобетонних колон при температурних впливах за допомогою ЕОМ
    (КНУБА, 2014) Колякова, В. М.; Божинський, М. О.
    Наведено дані моделювання одностороннього впливу підвищеної температури на залізобетонну колону з відображенням у моделі прогріву поперечного перерізу колони та моделюванням арматурного каркасу в програмному комплексі ЛИРА.
  • Документ
    Розробка науково-практичних рекомендацій по створенню бетоноформуючих агрегатів (БФА)
    (КНУБА, 2012) Гарнець, В. М.; Зайченко, С. В.; Приходько, Я. С.; Шаленко, В. О.
    В статті розглядаються науково - практичні проблеми, які вирішуються колективом кафедри «Основ професійного навчання» факультету АІТ КНУБА у тематичному напрямку, пов'язані із подальшим удосконаленням конструктивних рішень та інженерних розрахункових методик для створення сучасної бетоноформуючої техніки.
  • Документ
    Експериментальні дослідження багаторівневого утворення нормальних тріщин в залізобетонних елементах
    (КНУБА, 2019) Журавський, О. Д.; Ромашко-Майструк, О.
    Дана стаття присвячена дослідженням реального процесу поетапного утворення та розкриття нормальних тріщин в залізобетонних елементах і конструкціях з позицій накопичення взаємних зміщень бетону і арматури. Підкреслено, що процес утворення нормальних тріщин в дійсності є багаторівневим та супроводжується поступовим порушенням взаємодії арматури з бетоном. Звернено увагу на те, що в більшості методик розрахунку тріщиностійкості залізобетонних елементів і конструкцій гіпотеза Томаса знаходить декларативне, а не реальне застосування. Наведено критичний аналіз останніх досліджень, присвячених розробці методів та способів розрахунку ширини розкриття тріщин в залізобетонних елементах за їх багаторівневого утворення. При цьому особлива увага приділена способам моделювання процесів зчеплення арматури з бетоном. Аналізується обґрунтованість та правомірність використання в розрахунках лінійного зв’язку між середніми напруженнями зчеплення арматури з бетоном та середніми значеннями нормальних напружень в арматурному стержні на всьому діапазоні деформування залізобетонного елемента. Окреслено найважливіші завдання, які необхідно вирішити в ході експериментальних досліджень, щоб виявити реальний вплив зусиль та середніх напружень зчеплення арматури з бетоном на крок та ширину розкриття нормальних тріщин в залізобетонних елементах. Наведені програма та методика експериментальних досліджень, конструкція дослідних зразків та установок, основні характеристики бетону і арматури, використаних для їх виготовлення. Висвітлені основні результати випробування призмових елементів та залізобетонних балок. Виконано порівняння експериментальних значень досліджуваних параметрів з результатами теоретичних розрахунків. Наведені найважливіші висновки з проведених досліджень та означені їх подальші перспективи. Ключові слова. Залізобетон, елементи, зчеплення, арматура, тріщини, крок, ширина
  • Документ
    Технологія зведення монолітних багатоповерхових будівель і перспективи її розвитку
    (КНУБА, 2013) Тонкачеєв, Г.М.; Шарапа, С.П.
    Запропоновано аналіз варіантів опалубних систем, що використовуються для зведення багатоповерхових будівель. Визначено області раціонального застосування кожного варіанту. Проведено порівняння техніко-економічних показників систем.
  • Документ
    Особливості конструктивних рішень малоповерхових будівель в республіці Конго
    (КНУБА, 2018) Корнієнко, М. В; Ндінга, М. Р.
    Приведені загальні дані про особливості конструктивних рішень малоповерхових будівель та їх фундаментів в умовах їх підземної частини.