Користувацька угода

Погоджуючись з цією ліцензію та розміщаючи публікацію у Репозитарії КНУБА, Ви (автор (-и) чи власник(-и) авторських прав) надаєте КНУБА невиключне право на відтворення, перенесення (як визначено нижче) та розповсюдження вашої публікації (включаючи реферати ) у всьому світі в електронному форматі та на будь-якому носії, включаючи, але не обмежуючись цим, таких як текст, аудіо чи відео.

Ви погоджуєтесь, що КНУБА може, не змінюючи зміст, переносити публікацію на будь-який носій чи конвертувати у будь-який формат з метою збереження.

Ви також погоджуєтесь, що КНУБА може зберігати більше однієї копії цієї публікації з метою безпеки, резервного копіювання та збереження.

Ви заявляєте, що публікація є вашою оригінальною роботою і що Ви маєте право надати права, що містяться в цій ліцензії. Ви також заявляєте, що ваша публікація, наскільки Вам відомо, не порушує чиїсь авторських прав.

Якщо публікація містить матеріали, на які Ви не маєте авторських прав, Ви заявляєте, що отримали необмежений дозвіл власника авторських прав на надання КНУБА прав, вказаних в цій ліцензії, і третя сторона-власник якому належать авторські права є чітко визначеною та зазначеною в тексті або змісті публікації.

ЯКЩО ІНША ОСОБА ЧИ ОРГАНІЗАЦІЯ, ЯКА НАДАСТЬ НЕЗАПЕРЕЧНЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ПУБЛІКАЦІЮ, ЩО БУЛА ВАМИ ОПУБЛІКОВАНА, І ВИМАГАТЕМЕ ВИДАЛЕННЯ ЦІЄЇ ПУБЛІКАЦІЇ З РЕПОЗИТЕРІЯ КНУБА, КНУБА ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО НА ВИЛУЧЕННЯ ОПУБЛІКОВАНОЇ ВАМИ ПУБЛІКАЦІЇ БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ.

ПОГОДЖУЮЧИСЬ З ЦІЄЮ ЛІЦЕНЗІЄЮ, ВИ ЩО НЕСЕТЕ ОСОБИСТУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ДОСТОВІРНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО МІСТИТЬ ВАША ПУБЛІКАЦІЯ, ПОРУШЕННЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ (ЯКЩО ПРАВА ТРЕТІХ ОСІБ БУЛИ ПОРУШЕНІ В РЕЗУЛЬТАТІ РОЗМІЩЕННЯ ПУБЛІКАЦІЇ У РЕПОЗИТАРІЇ КНУБА), ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА (ЯКЩО ЗМІСТ АБО КОНТЕКСТ РОЗМІЩЕНОЮ ВАМИ У РЕПОЗИТАРІЇ КНУБА ПУБЛІКАЦІЇ ЯКИМОСЬ ЧИНОМ ЙОГО ПОРУШУЮТЬ).

КНУБА чітко визначає ваше ім'я (-ена) як автора (-ів) або власника (-ів) публікації, і не вноситиме жодних змін, окрім випадків, передбачених цією ліцензією.