Техніка будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/301

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 23
  • Документ
    Моніторинг ефективності використання комплексу машин та аспекти їхньої надійності
    (КНУБА, 2014) Назаренко, І. І.; Шаляпіна, Т. С.
    Розроблені основні положення методів організації ефективного управління робочого комплексу машин будівельного підприємства на основі теорії надійності систем. Запропоновано методи моніторингу основних параметрів робочого процесу комплексу машин.
  • Документ
    Системний аналіз різних конструктивних схем віброударних машин для ущільнення
    (КНУБА, 2008) Назаренко, І. І.; Свідерський, А. Т.; Дєдов, О. П.
    Ущільнення будівельних сумішей у стиснених умовах та важкодоступних місцях будівництва як і раніше залишається серйозною проблемою. Від якості ущільнення ґрунту залежить надійність та довговічність закінчених об'єктів, а надалі і витрати коштів на їх експлуатацію та ремонт. Різноманітність ґрунтів та відмінність технологічних умов проведення ґрунтоущільнюючих робіт значно утруднює обґрунтування та вибір раціональної конструктивної схеми, перешкоджає створенню універсального та досконалого у всіх відношеннях обладнання. Саме тому створення нових будівельних, ущільнюючих машин та дослідження їх динаміки залишається актуальним і на сьогодні.
  • Документ
    Дослідження процесу ущільнення суміші в умовах ударно-вібраційного навантаження за допомогою методу динамічної петлі гістерезису
    (КНУБА, 2008) Назаренко, І. І.; Баранов, Ю. О.; Басараб, В. А.
    В умовах проектування ударно-вібраційних машин для ущільнення будівельних сумішей однією з найважливіших задач є оцінка характеру та величини енергії, що передається від робочого органу до середовища та визначення раціональних параметрів машини та середовища, що забезпечують даний процес. Основним критерієм ефективності роботи машини є максимальна передача енергії від робочого органу до середовища за умов мінімальних непродуктивних витрат енергії, мінімально можливої тривалості циклу, отримання виробу високої якості а також збереження високої надійності машини. Проте, слід зазначити, для представлення повної фізичної картини необхідно також врахувати крутизну фронту динамічного навантаження а також несиметричність динамічної петлі гістерезису відносно осей координат. Для проведення досліджень використано метод динамічної петлі гістерезису.
  • Документ
    Визначення параметрів двосторонньої резонансної щокової дробарки та розрахунок віброізоляції
    (КНУБА, 2013) Назаренко, І. І.; Міщук, Є. О.
    Здійснені розрахунки моментів інерції складових елементів вібраційної щокової дробарки, центрів інерції та жорсткості системи в цілому. Визначені амплітуди коливань центру мас дробарки в напрямку координатних осей. Встановлені колові частоти власних поступальних і обертальних коливань в напрямку відповідних осей. Наведено аналіз та розрахунок металевих та гумових віброізоляційних елементів.
  • Документ
    Аналіз схем перестановки автомобільних коліс
    (КНУБА, 2012) Назаренко, І. І.; Корнійчук, Б. В.
    Розглянута проблема перестановки автомобільних коліс які мають внутрішню і зовнішню сторони, які мають напрямок обертання та ті, які не мають жодних обмежень при їх встановленню. Тут описано існуючі та запропонована нова методика перестановки коліс із заміром глибини протектора.
  • Документ
    Оцінка енергоємності процесу подрібнення будівельних матеріалів
    (КНУБА, 2012) Назаренко, І. І.; Міщук, Є. О.
    Робота присвячена розгляду питомих витрат енергії на одиницю отриманої продукції в дробильних машинах. З метою рішення проблеми зменшення енерговитрат при подрібненні, здійснено аналіз енергетичних законів та визначення передумов для подальшого дослідження.
  • Документ
    Методика та алгоритм розрахунку напружено – деформованого стану металоконструкцій автокранів
    (КНУБА, 2011) Назаренко, І. І.; Заліско, І. І.; Коваленко, С. В.
    В роботі на основі теоретичних та експериментальних досліджень розроблена методика та алгоритм розрахунку напружено-деформованого стану металоконструкцій автокранів.
  • Документ
    Дослідження робочого режиму віброплощадки на завершальній стадії формування бетонного лотка
    (КНУБА, 2011) Назаренко, І. І.; Нестеренко, М. П.
    Виконані аналітичні дослідження робочого режиму віброплощадки на завершальній стадії формування бетонного лотка.
  • Документ
    Теоретичні дослідження руху віброустановки з вертикальним розташуванням збудників коливань
    (КНУБА, 2009) Назаренко, І. І.; Корнійчук, Б. В.
    Існує низка залізобетонних виробів, які ефективно виготовляти, розташовуючи їх вертикально. До таких виробів відносяться залізобетонні труби, кільця і т.п. Дослідженням руху таких віброустановок присвячено ряд робіт [1 – 3], де сформульовані напрямки розвитку подібних вібросистем. Тому робота, що направлена на вдосконалення теорії робочого процесу є актуальною.
  • Документ
    Дослідження напруженого стану металоконструкцій автокранів
    (КНУБА, 2009) Заліско, І. І.; Назаренко, І. І.
    Металоконструкція крана являється головною частиною, на якій монтуються всі механізми.