Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Аналіз нестаціонарної реакції пружної оболонки на імпульсне навантаження
    (КНУБА, 2018) Кривенко, О. П.; Ворона, Ю. В.
    Наведено методику дослідження нестаціонарних коливань оболонок неоднорідної структури при дії короткочасних динамічних навантажень. Методика побудована на основі скінченноелементної моделі тонкої пружної неоднорідної оболонки і створеної на її базі для задач динаміки редукованої моделі. Виконано порівняння розв’язків з результатами розрахунків, що отримані за допомогою програмного комплексу SCAD.
  • Документ
    Аналіз власних коливань тонких параболічних оболонок
    (КНУБА, 2019) Баженов, В. А.; Кривенко, О. П.; Ворона, Ю. В.
    Проведено дослідження власних коливань оболонок обертання параболічної форми. Методика аналізу спирається на застосування просторового скінченного елементна для моделювання тонкої пружної оболонки. Виконано порівняння розв’язків з результатами розрахунків, що отримані іншими авторами.
  • Документ
    Деформування пружних неоднорідних оболонок під дією нестаціонарних динамічних навантажень
    (КНУБА, 2017) Чибіряков, В. К.; Кривенко, О. П.; Легостаєв, А. Д.; Гречух, Н. А.
    Запропоновано алгоритм дослідження нестаціонарних коливань оболонок неоднорідної структури при дії короткочасних динамічних навантажень. Методику побудовано на основі розробленої авторами скінченноелементної моделі тонкої пружної оболонки з різними геометричними особливостями за товщиною і створеної на її базі для задач динаміки редукованої моделі. Дано кількісне обґрунтування методу. Виконано порівняння розв’язків з теоретичними даними та результатами розрахунків, отриманими за програмним комплексом Scad.
  • Документ
    Стійкість і власні коливання неоднорідних оболонок з урахуванням напруженого стану
    (КНУБА, 2015) Баженов, В. А.; Кривенко, О. П.; Легостаєв, А. Д.
    Робота присвячена проблемі розробки єдиної методології на основі ефективного чисельного аналізу задач стійкості та власних коливань широкого класу неоднорідних оболонок, як тонких, так і середньої товщини. У задачах про власні коливання враховується наявність попереднього напруження конструкції від дії статичних навантажень, що істотно впливає на спектр власних коливань і дає можливість визначати точки біфуркації та значення критичної сили при втраті стійкості за динамічним критерієм.