Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 44
 • Документ
  Враження від проведення курсового проекту обміри пам’ятки архітектури та обмірно-проектної практики в національному заповіднику «Софія Київська»
  (Київський національний університет будівництва та архітектури, 2019) Слєпцов, О. С.; Куковальська Н. М.; Ніканоров, С. О.; Горіна, А. О.; Адаменко М. В.
  У статті описується методична послідовність та враження учасників від проведення занять з архітектурного проектування зі студентами першого курсу під керівництвом завідувача кафедри Основ архітектури та архітектурного проектування КНУБА професора О.С.Слєпцова на території Національного заповідника "Софія Київська" у 2016 році.
 • Документ
  Висвітлення основних аспектів методики підготовки фахівців архітекторів в Україні та закордоном
  (2016) Кумейко, М. К.; Слєпцов, О. С.
  Розглянуто методичні аспекти підготовки архітекторів Київського національного університету будівництва та архітектури та Массачусетського технологічного інституту.
 • Документ
  Світовий досвід будівництва критих гірськолижних комплексів
  (2016) Ляшенко, Р. В.; Слєпцов, О. С.
  У статті розглянуто та систематизовано світовий досвід будівництва критих гірськолижних комплексів. Виявлено географічні особливості розміщення даних об’єктів та визначено перспективи будівництва критих гірськолижних комплексів в Україні. Проведений аналіз існуючого досвіду будівництва критих гірськолижних комплексів дозволить визначити типологічні особливості, а також особливості розміщення даних архітектурних об’єктів в структурі міста. Проаналізовано дані щодо архітектурно-технічних характеристик критих гірськолижних комплексів, їх склад, розміри, параметри схилу, архітектурні рішення, особливості організації інтер'єру та можливості функціонального насичення. Даний огляд світового досвіду допоможе в пошуку оптимальної моделі для проектування критих гірськолижних комплексів на території України.
 • Документ
  Архітектура музейно-виставкових авіаційних комплексів
  (КНУБА, 2016) Слєпцов, О. С.; Горова, Ю. О.
  В статті визначені та описані основні прийоми принципи проектування музейно-виставкових авіаційних комплексів як нового типу споруд. Зроблено ґрунтовний типологічний аналіз, на основі якого була запропонована номенклатура музейно-виставкових комплексів та наведена ймовірна мережа розповсюдження даного типу будівель на території України.
 • Документ
  Принципи організації торговельно-розважальних комплексів
  (КНУБА, 2016) Кіщенко, А. О.; Слєпцов, О. С.
  У статті наведені основні, на думку автора, тенденції в розвитку об'ємно-планувальних характеристик торговельно-розважальних комплексів. Ці тенденції пояснюють розуміння кінцевої моделі організації ТРК та засоби архітектурно-художньої виразності, що стало підставою для аналізу автором сучасних принципів побудови та організації торговельних споруд.
 • Документ
  Історія архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури
  (КНУБА, 2015) Кащенко, О. В.; Слєпцов, О. С.; Кумейко, М. К.
  Розглянуто основні історичні віхи становлення архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури з початку його заснування до сьогодення та перспективи розвитку факультету як складової університету.
 • Документ
  Містобудівні особливості розміщення вертодромів та гелікортів
  (КНУБА, 2015) Семироз, Н. Г.; Слєпцов, О. С.
  У статті досліджено містобудівні особливості щодо розміщення вертодромів та гелі кортів
 • Документ
  Нова візуальна медіа-активної архітектури
  (КНУБА, 2015) Трофимчук, С. М.; Слєпцов, О. С.
  В статті сформульовані особливості візуальності медіа-активної архітектури та визначені її характеристичні ознаки.
 • Документ
  Конкурсне проектування як метод навчальної підготовки студентів архітекторів
  (КНУБА, 2016) Слєпцов, О. С.; Щербаков, О. В.; Меженна, Н. Ю.; Русевич, Т. В.
  Стаття розповідає про участь та перемогу студентів та викладачів кафедри Основ архітектури і архітектурного проектування КНУБА у відкритому конкурсі, оголошеному Славутицькою міською радою на Ескізний проект пам’ятного знаку-символу у м. Славутич на честь реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між урядом України і урядами країн «Великої сімки» та Комісією Європейського Співтовариства щодо закриття Чорнобильської АЕС.
 • Документ
  Архітектурний потенціал погінського паломницького центру в сакрально-туристичному просторі Прикарпаття
  (КНУБА, 2017) Голубчак, К. Т.; Слєпцов, О. С.
  Стаття аналізує перспективи та особливості функціонування паломницького центру у с. Погоня Тисменицького району Івано-Франківської області як потужного осередку духовності Прикарпаття. На основі аналізу історичних даних, а також існуючого стану території сформовано пропозиції щодо вдосконалення його архітектурно-планувальної організації та інфраструктури.