Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Вплив архітектурно-планувальних характеристик міського простору на здійснення неформального соціального контролю
    (КНУБА, 2015) Главацький, О. З.
    Висвітлюються поняття та види соціального контролю. Описуються базові принципи його здійснення, а також його залежність від архітектурно-планувальних особливостей міського простору. Соціальний контроль розглядається автором у контексті забезпечення персональної безпеки. Результати проведеного соціологічного дослідження підтверджують вплив архітектурно-просторових характеристик на безпечність міського середовища.
  • Документ
    Пропозиціїї щодо визначення інвестиційно привабливих територій в роботах регіонального рівня
    (КНУБА, 2016) Айлікова, Г. В.
    Надаються пропозиції щодо механізму визначення інвестиційно привабливих територій на підставі індикативних показників, які визначаються в ході розроблення схем планування території регіонального рівня. Автором пропонується розглянути відносно стабільні та динамічні фактори, що впливають на містобудівну цінність території.
  • Документ
    Відмінності проектних команд scrum та тих, що працюють за технологією «каскадних моделей»
    (КНУБА, 2017) Півень, В. В.
    Проаналізовано порівняльні оцінки підготовки й функціонування проектних Scrum-команд та команд «каскадної моделі».
  • Документ
    Застосування технологій «scrum» та «діаграма ганта» для підвищення ефективності управління проектами
    (КНУБА, 2018) Півень, В. В.
    Розглянуто можливості технологій Scrum та діаграм Ганта з метою підвищення ефективності проектів, виконуваних з допомогою цих методів. В процесі порівняльного аналізу таких методів виявлено їх можливості і недоліки. Оцінено ситуації, за яких поєднання різних технологій стає можливим для підвищення ефективності управління проектами.
  • Документ
    Морфологія та комфортність середовища міст. Показники й методи оцінки взаємодій
    (КНУБА, 2018) Габрель, М. М.
    Зроблена спроба визначення взаємозв’язку між морфологією міського прос- тору та умовами проживання його мешканців. Обґрунтовуються критерії ком- фортності простору для проживання. Беруться до уваги потреби чотирьох груп мешканців (школярів і студентів, активно працюючого населення, людей з особ- ливими потребами та приїжджих (туристів). Визначено задачі на продовження дослідження — вимоги й підходи до змін морфології міського простору (гуманіза- ції, модернізації, ущільнення, трансформації, ревіталізації) з метою підвищення його комфортності для проживання.