Енергоефективність в будівництві та архітектурі

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/142

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Деякі аспекти ефективного влаштування теплоізоляційної оболонки будинку
    (КНУБА, 2017) Якусевич, С. Г.; Плоский, В. О.
    В роботі порушуються важливі аспекти ефективного підбору товщини утеплювача будівель та споруд. Системно проаналізовано основні чинники, що впливають на вибір матеріалу утеплювача, місця його влаштування та його товщини. Наведено принципові й найбільш уживані математичні закономірності, що дозволяють визначати ключові фізичні величини, які характеризують процеси переносу теплової енергії крізь товщу конструкції й відповідно втрати енергії. Запропоновано алгоритм раціонального розподілу матеріалу для утеплення в залежності від тепловтрат зовнішніх непрозорих огороджувальних конструкцій з застосуванням пінополіуретану та полістиролу.
  • Документ
    Потоки прямих та відбитих сонячних променів в архітектурному середовищі
    (КНУБА, 2014) Підгорний, О.Л.
    Розглядаються особливості множини та підмножин сонячних променів стосовно задач інсоляції, геліотехніки та геліоосвітлення на базі моделі добового сонячного опромінення, прийнятої в дослідженнях та навчальному процесі.
  • Документ
    Алгоритм управління параметрами в’язей сітчастих структур, на основі корегування величин скалярного потенціалу зовнішніх впливів
    (КНУБА, 2014) Плоский, В. О.; Скочко, В. І.
    В роботі розкривається математичний алгоритм системного управління параметрами зв’язків між вузлами сітчастих структур, що базується на поступовому комплексному приведенню показників скалярного потенціалу польових впливів, які діють на дану структуру, до заздалегідь встановлених величин.
  • Документ
    Дослідження поверхонь нормалей як засіб систематизації поверхонь відбиття
    (КНУБА, 2013) Козак, Ю. В.
    Розглядається принцип, згідно з яким запропоновано систематизувати відбиваючі поверхні.
  • Документ
    Методологические вопросы разработки ДСТУ-Н Б В.1.1–27:2011 «Строительная климатология»
    (КНУБА, 2011) Сергейчук, О. В.; Мартынов, В. Л.; Шитюк, В. П.; Щербакова, Е. Н.
    Данные, заложенные в нормативных документах по строительной климатологии, являются исходными параметрами для решения всех остальных задач, связанных с проектированием объектов.Поэтому очень важна достоверность климатических параметров, включаемых в нормы. Ошибки во входных параметрах сводят на нет все усилия, связанные с решением оптимизационных задач, в том числе и задач снижения энергоёмкости зданий. Еще одной проблемой при решении оптимизационных задач по энергоэффективности зданий является нехватка климатических параметров, заложенных в нормах. Восполнение необходимой климатической информации может быть осуществлено геометрическими методами на основе анализа физических закономерностей изменения во времени и в пространстве климатических параметров.
  • Документ
    Підвищення енергоефективності процесу сушіння будівельних виробів на основі його геометричних моделей
    (КНУБА, 2011) Скочко, В. І.
    У роботі представлено опис геометричної дискретної моделі процесу тепломасообміну, що виникає при сушінні капіллярнопорістих матеріалів і виробів, використовуваних в будівництві. також пропонується аналізувати і оптимізувати процес сушіння шляхом дослідження деформованого стану (переміщення) вологи, що знаходиться в порах даного виробу. Наведено принципову схему взаємодії компонентів, що складають геометричну модель досліджуваного процесу. Даная схема, при деяких спрощення, може бути використана стосовно і до інших видів сушіння.