Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/259

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    ВІМ-кадри від користувачів до експертів
    (КНУБА, 2020) Левченко, О. В.; Михайленко, А. В.
    Викладені основні цілі та задачі підготовки BIM-фахівців (директор, менеджер, майстер, координатор, моделлер). Матеріал містить круг повноважень BIM-управлінців, передумови та концепцію програми навчального курсу з підготовки архітектурних кадрів.
  • Документ
    Технології ВІМ та засоби обміну даних в форматі IFC
    (КНУБА, 2016) Левченко, О. В.; Михайленко, А. В.
    Викладені основні методи дослідження інформаційної складової архітектурних систем (BIM). Матеріал містить критерії та ознаки формування інформаційних моделей, методику застосування універсальних засобів збереження BIM інформації, характеристику структури даних IFC.
  • Документ
    Інформатизація навчального процесу у вузах
    (КНУБА, 2014) Левченко, О. В.; Михайленко, А. В.
    Розглядається сутність, основні переваги, види забезпечення, компоненти та різновиди засобів інформаційно-комунікаційних технологій в освіті. Особливу увагу приділено напрямкам процесу інформатизації, завданням впровадження ІКТ та шляхам їх вирішення у навчальному процесі підготовки студентів-архітекторів.
  • Документ
    Від фотознімків до цифрових 3D моделей
    (КНУБА, 2013) Михайленко, А. В.
    У статті розглядаються особливості автоматичного моделювання тривимірних об'єктів як важливе доповнення в архітектурному проектуванні, дизайні. Аналізуються технологія, переваги та проблеми формування віртуальних 3D-моделей з 2D-образів реального світу.
  • Документ
    Від і-моделі до і-простору в архітектурі
    (КНУБА, 2015) Михайленко, А. В.
    Стаття порушує питання впливу дигітальних технологій на сучасну архітектуру. Обговорюються переваги використання і-технологій у створенні архітектурного середовища, простору. Розглядаються перспективи технологій проектування, архітектурної естетики та тектоніки, особливості параметричного проектування в напрямку самоорганізації архітектурних форм.
  • Документ
    Інтеграційна ступінь проектування та будівництва
    (КНУБА, 2010) Михайленко, А. В.
    Анотація: у статті розкривається сутність та переваги BIM технології для оптимізації процесу архітектурного проектування, особливості і перспективи IFC - універсального об'єктно-орієнтованого формату даних галузевих САПР. Наведені приклади ілюструють можливості взаємодії архітекторів, інженерів та інших учасників проектування та будівництва споруд. Ключові слова: проектування, BIM, інтеграція, IFC.
  • Документ
    Комп’ютерне тестування знань як один з компонентів архітектурної освіти
    (КНУБА, 2009) Михайленко, А. В.
    Розглядається сутність особливості побудови і застосування комп'ютерного тестування . Особлива увага надається використанню системи Moodle в підготовці і оцінці знань студентів архітекторів
  • Документ
    Комп’ютерне тестування в підготовці фахівців-архітекторів
    (2009) Михайленко, А. В.
    Розглядаються тенденції розвитку контролю знань у вищій школі. Аналізуються питання впровадження комп’ютерного тестування, особливості тестування при підготовці фахівців-архітекторів, а також проблеми, що зв’язані з цим напрямком.