Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/259

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 12
  • Документ
    Динамічне проектування ландшафтів в програмно-інформаційному середовищі
    (КНУБА, 2011) Левченко, О. В.
    У статті представлений огляд комплексу Bryce в роботі архітекторів та ландшафтних дизайнерів за умови залучення БІМ технології інформаційного моделювання будівель.
  • Документ
    ВІМ-кадри від користувачів до експертів
    (КНУБА, 2020) Левченко, О. В.; Михайленко, А. В.
    Викладені основні цілі та задачі підготовки BIM-фахівців (директор, менеджер, майстер, координатор, моделлер). Матеріал містить круг повноважень BIM-управлінців, передумови та концепцію програми навчального курсу з підготовки архітектурних кадрів.
  • Документ
    ВІМ - стандарт проектної організації
    (КНУБА, 2018) Левченко, О. В.
    У статті розглядається процес формування та використання стандарту опрацювання тривимірної моделі штучного середовища, що являє собою архітектурно-будівельний об’єкт за концепцією будівельного інформаційного моделювання (ВІМ) та підходи виявлення етапів створення проекту за відповідними сталими стадіями проектування з наповненням рівня об’єктної деталізації (LOD), як напрямок зіставлення вітчизняної та європейської системи стадійності розробки проектної документації.
  • Документ
    BIM концепція та Демоекосистемний підхід, як архітектурно-ландшафтний аспект формування міського середовища
    (КНУБА, 2016) Левченко, О. В.
    BIM концепція поступово еволюціонує від окремих об’єктів та структур, до систем управління регіонами та територіями під призмою ГІС. Архітектурно-ландшафтні утворення з використанням водних ресурсів інтегруються в ВІМ-моделі на будь-якому рівні. Таким чином формується новий принцип поєднання ВІМ та Демоекосистемного підходу.
  • Документ
    Технології ВІМ та засоби обміну даних в форматі IFC
    (КНУБА, 2016) Левченко, О. В.; Михайленко, А. В.
    Викладені основні методи дослідження інформаційної складової архітектурних систем (BIM). Матеріал містить критерії та ознаки формування інформаційних моделей, методику застосування універсальних засобів збереження BIM інформації, характеристику структури даних IFC.
  • Документ
    Використання формату IFC в технології ВІМ «інформаційні технології сучасного архітектурного конструювання»
    (КНУБА, 2015) Левченко, О. В.
    У статті викладені теоретичні матеріали до якісного вивчення студентами курсу «Інформаційні технології сучасного архітектурного конструювання» як основи для тривимірного моделювання та розрахунку архітектурно-будівельних об'єктів, використовуючи технологію ВІМ. Наведено технологію передачі даних засобами формату IFC.
  • Документ
    ВІМ в курсі «Інформаційні технології сучасного архітектурного конструювання»
    (КНУБА, 2013) Левченко, О. В.
    У статті подані теоретичні матеріали до якісного опрацювання студентами курсу «Інформаційні технології сучасного архітектурного конструювання» як основи для тривимірного моделювання і розрахунку архітектурно-будівельних об'єктів, що викладається паралельно з вивченням студентами «Архітектурного проектування» перед виконанням дипломного проекту магістра (спеціаліста).
  • Документ
    Інформатизація навчального процесу у вузах
    (КНУБА, 2014) Левченко, О. В.; Михайленко, А. В.
    Розглядається сутність, основні переваги, види забезпечення, компоненти та різновиди засобів інформаційно-комунікаційних технологій в освіті. Особливу увагу приділено напрямкам процесу інформатизації, завданням впровадження ІКТ та шляхам їх вирішення у навчальному процесі підготовки студентів-архітекторів.
  • Документ
    Мета та завдання курсу «Інформаційні технології сучасного архітектурного конструювання» для студентів спеціальності «архітектура будівель і споруд»
    (КНУБА, 2012) Левченко, О. В.; Барабаш, М. С.
    Висвітлені передумови впровадження курсу в навчальний процес, поліпшення якості фахового розкриття митця-архітектора від головного проектувальника до головного будівельника. Предметом вивчення курсу є основи тривимірного моделювання і розрахунку архітектурно-будівельних об'єктів, що викладається паралельно з вивченням студентами «Архітектурного проектування» перед виконанням дипломного проекту магістра (спеціаліста).
  • Документ
    БІМ - інформаційне моделювання будівель в програмних продуктах Autodesk
    (КНУБА, 2010) Левченко, О. В.
    Анотація: у статті представлений огляд методів роботи архітекторів за умови залучення БІМ технології інформаційного моделювання будівель. Переваги БIM моделювання архітектурного середовища порівняно з CAD проектуванням. Висвітлення використання БІМ технології, запропоноване в програмних продуктах групи Autodesk.