Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/259

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Документ
    Софія Київська - минуле і дійсність
    (КНУБА, 2011) Хараборська, Ю. О.
    В статті "Софія Київська - минуле і дійсність" йдеться про значення збереження пам'яток архітектури для народу та держави. А також про те, що пам'ятки такої цінності, якою є Софія Київська, не можуть бути передані ні у власність, ні в користування ніяким релігійним організаціям, оскільки це призведе до їх знищення.
  • Документ
    Традиції та новаторство в архітектурі (на прикладі архітектури Карпат)
    (КНУБА, 2017) Веріга, Х. М.; Хараборська, Ю. О.
    стаття присвячена проблемі збереження традицій та введення новаторства в архітектуру. Як приклад, були обрані Карпати, так як населення цієї частини України багате різноманітними традиціями, природними будівельними матеріалами та тереторіально-кліматичними. Зроблено акцент на вивченні традицій населення, енергоефективності, екобудівнитва та їх використання в проектуванні санаторно-курортного комплексів на території Карпат.
  • Документ
    Проблеми реновації на прикладі промислової зони «Теличка» в м.Київ
    (КНУБА, 2017) Хараборська, Ю. О.; Явтушенко, Г. С.
    стаття присвячена проблемі реновації промислових зон, яка особливо актуальна в столиці України м. Києві. Однією з таких є промислова територія Нижня Теличка розташована близько до центру міста і є перспективною ділянкою для формування громадського центру. Акцент зроблено на вивченні таких понять як реновація, ревіталізація, реабілітація, реконструкція та їх застосування в проектуванні промислової території, яка розглядається
  • Документ
    Основи створення еко-шкіл
    (КНУБА, 2018) Кахрізі, Ш.; Хараборська, Ю. О.
    У статті розглянуті основні положення, що стосуються створення енергоефективних еко-шкіл на основі аналізу наукових досліджень і впроваджень в практику вітчизняних і зарубіжних авторів.
  • Документ
    Розвиток енергоефективного житлового будівництва середньої поверховості
    (КНУБА, 2018) Беніаідзе, Ладо; Хараборська, Ю. О.
    У статті аналізується історичний і сучасний досвід проектування і будівництва енергоефективного житла, розказано про актуальність енергоефективних житлових будинків, а також про роль такої забудови. Описані основні принципи проектування енергоефективних будівель.
  • Документ
    Енергоефективні технології та їх роль у формоутворенні архітектури
    (КНУБА, 2018) Зейналов, К. Ш.; Хараборська, Ю. О.
    У статті розглядається існуючий та експериментальний досвід проектування будівель і споруд, де вже на стадії проектування впроваджено використання енергоефективних технологій. Також стаття розглядає вплив таких технологій на формування архітектурного образу.
  • Документ
    Підходи проектування сучасної архітектури в історичному середовищі
    (КНУБА, 2018) Хараборська, Ю. О.; Сухаревський, К. В.
    В статті розглянуто підходи проектування сучасної архітектури в історичному середовищі. На основі зарубіжної теорії наведено наукові та навколонаукові класифікації таких підходів та виділено основні критерії таких класифікацій.
  • Документ
    Формування зелених елементів у внутрішній структурі будівель і споруд
    (КНУБА, 2018) Левківська, С. А.; Хараборська, Ю. О.
    В статті розглянуто історичне підґрунтя появи нового елементу в структурі будівель і споруд – зелений елемент. Виділені основні чинники що впливають на формування зелених осередків у внутрішньому просторі архітектури.
  • Документ
    Проблеми проектування та будівництва ТРЦ в республіці Конго
    (КНУБА, 2017) Хараборська, Ю. О.; Седел Окасса, Муеле
    В статті дана коротка історична довідка що до Республіки Конго, названі основні типи торгово-розважальних центрів та викладена схема організації ділянки будівництва.
  • Документ
    Системна оцінка функціонально-планувальної структури цілісних житлових утворень
    (КНУБА, 2008) Хараборська, Ю. О.
    В статті Системна оцінка функціонально планувальної структури цілісних житлових утворень '' йдеться про оцінку ЦЖУ , що порівнюються, за допомогою цільової функції.