Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/259

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 85
  • Документ
    Шум, як екологічна проблема примагістральних територій крупних міст та архітектурно-планувальні засоби його зниження
    (КНУБА, 2012) Шило Н. М.; Пєтунова О. О.
    Розглянуті основні екологічні проблеми, що виникають на урбанізованих територіях. Охарактеризована одна із основних проблем примагістральних територій. Проаналізовані напрямки боротьби із шумом за допомогою архітектурно-планувальних засобів.
  • Документ
    Оцінка якості проектних рішень фізкультурно-оздоровчих споруд пристосованих для використання інвалідами
    (КНУБА, 2012) Дорохіна, Г. І.
    В статті описана методика оцінки проектних рішень фізкультурно-оздоровчих споруд пристосованих для використання інвалідами .
  • Документ
    Сучасні тенденції розвитку дитячих дошкільних закладів та загальноосвітніх шкіл
    (КНУБА, 2012) Гомон О. О.
    Розглянуто сучасний стан дошкільних закладів, загальноосвітніх шкіл та навчально - виховного комплексу "Дитячий садок - початкова школа» .
  • Документ
    Условия визуального восприятия пространственной городской среды
    (КНУБА, 2012) Воронкова Е. М.; Ковальский Л. Н.
    В статье рассмотрены главные факторы , влияющие на визуальное восприятие городской среды ее комфортность и эстетическую выразительность а также определены принципы оптимизации видимой городской среды.
  • Документ
    Особенности жилых зданий от традиции к современности г. Тегерана
    (КНУБА, 2011) Алиреза Шешпари
    В статье прослеживается анализ традиционных и современных жилых зданий в Тегеране , а также влияние традиционного подхода к современному городскому жилищу.
  • Документ
    Екологічне будівництво. Запорука успіху і основні напрямки
    (КНУБА, 2011) Шило Н. М.
    Розглянуті проблеми розвитку екологічного будівництва . Охарактеризовані сучасні системи рейтингової екологічної сертифікації архітектурних об’єктів . Проаналізовані основні напрямки проектування екобудівель .
  • Документ
    Функціонально-експлуатаційні вимоги до опорядження стін і стель приміщень житлових і громадських будівель
    (КНУБА, 2011) Самойлович В. В.
    Проведено типізацію приміщень житлових і громадських будівель і розроблені вимоги до опорядження стін і стель в різних типах середовища життєдіяльності .
  • Документ
    Софія Київська - минуле і дійсність
    (КНУБА, 2011) Хараборська, Ю. О.
    В статті "Софія Київська - минуле і дійсність" йдеться про значення збереження пам'яток архітектури для народу та держави. А також про те, що пам'ятки такої цінності, якою є Софія Київська, не можуть бути передані ні у власність, ні в користування ніяким релігійним організаціям, оскільки це призведе до їх знищення.
  • Документ
    Проблеми ревіталізації промислових об’єктів в історичній зоні міста
    (КНУБА, 2019) Ковальська, Г. Л.
    В статті розглянуто сучасні проблеми подальшого розвитку промислових територій, які на сьогодні не виконують функції промисловості. Розкрито, що у занедбаних промзон є великий потенціал для розвитку і ревіталізації. Наведено приклад вдалої ревіталізації промислових об’єктів у центральній частині м. Києва, створення UNIT.City – першого інноваційного парку в Україні. Проаналізовано історичні і містобудівні аспекти промислової території кварталу, розташованого в історичній місцевості Печерськ, що тільки очікує свого архітектурно-містобудівного та економічного відродження.
  • Документ
    Соціально-економічні основи організації рекреаційних просторів в структурі міст
    (КНУБА, 2019) Павлюк, М. В.
    Архітектурно-планувальне середовище міст повинно забезпечувати здорове співвідношення між міською забудовою, і місцями відпочинку. У великих містах дотриматися балансу дуже важко, адже збільшення кількості населення потребує розширення корисних площ, які в свою чергу витісняють території, що несуть функцію відпочинку. Громадяни міст стають заручниками ситуації, вимушені приймати рішення, про пошук нових місць, що мають забезпечити їх потребу у відпочинку. Один зі способів, котрий може допомогти, це створення нових місць відпочинку в структурі вже існуючих об’єктів, або в тих що будуються. Але не менш важливо врахувати потреби населення в тому чи іншому виді відпочинку. Для цього потрібно структурувати населення по ознакам, що його розділяють. Після цього можна провести аналіз груп населення і визначити конкретні об’єкти, що будуть вдосконалені для потреб громадян.